Czy przydatne?

Definicja Cirebon

Gdzie jest CIREBON daw. (Tjirebon); m. w Indonezji, na pn.-zach. wybrzeżu Jawy, u podnóża wulkanu Cereme, nad M. Jawajskim; 310 tys. mieszk.; port handlowy i rybacki; przem. chemiczny, włókienniczy, spożywczy
Informacje CAMBRIDGE:
Opis m. w stanach zjednoczonych ameryki (Massachusetts), w zespole miejskim Bostonu; 103 tys. mieszk.; ośr. naukowy, Uniwersytet Harvarda; zabytkowe budowle cirebon co to jest.
Informacje CZTERECH KANTONÓW, JEZIORO CZTERECH KANTONÓW:
Opis jez. w Szwajcarii, u podnóża Alp, na wys. 434 m; 113,6 km2, głęb. do 214 m; złożona jest z czterech części: Lucerna, Uri, Küssnacht i Hergiswil; przepływa rz. Reus; liczne kąpieliska; gł. m. Lucerna cirebon definicja.
Informacje CHIOS:
Opis górzysta wyspa grecka na M. Egejskim, u wybrzeży Azji Mn.; 904 km2, 55 tys. mieszk.; góry do wys. 1297 m; turystyka; wydobycie marmuru; uprawa winorośli i drzew cytrusowych cirebon co znaczy.
Informacje CZESKI, LAS CZESKI:
Opis pasmo górskie w zach. Czechach, wzdłuż granicy z Niemcami; najwyższy szczyt Cerchov (wys. 1042 m cirebon słownik.
Informacje CAT:
Opis wyspa na O. Atlantyckim, w archipelagu Bahama; wchodzi w skład państwa Bahama; 410 km2, 2 tys. mieszk.; turystyka; uprawa agawy sizalskiej, ananasów, bananów, zestaw kory z drzewa cascarilla cirebon znaczenie.

Czym jest CIREBON znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: