Czy przydatne?

Definicja Canadian

Gdzie jest CANADIAN rz. w stanach zjednoczonych ameryki; dł. 1458 m; pr. dopływ rz. Arkansas; źródła w G. Skalistych; używana do nawadniania
Informacje CHURIBKA:
Opis Khouribga; m. w środk. Maroku, na Mesecie Marokańskiej, na wys. 800 m; 167 tys. mieszk.; ośr. adm. prowincji - Churajbika; przem. chemiczny, spożywczy; ogromny ośr. wydobycia fosforytów canadian co to jest.
Informacje CUSZIMSKA, CIEŚNINA CUSZIMSKA:
Opis cieśn. na O. Spokojnym, pomiędzy wyspami Cuszima i Iki; szer. 46 km, głęb. do 92 m; łączy M. Japońskie z M. Wschodniochińskim canadian definicja.
Informacje CZORSZTYŃSKIE, JEZIORO CZORSZTYŃSKIE:
Opis zbiornik retencyjny na Dunajcu, w Pieninach, woj. małopolskie; 13,4 km2, zapora o wys. 56 m; zbudowany 1997 jako ochrona przed powodziami; elektrownia wodna o mocy 92 MW canadian co znaczy.
Informacje CHINGAN, MAŁY CHINGAN:
Opis pasmo górskie w pn.-wsch. Chinach, oddzielające Niz. Mandżurską od nizin nadmorskich; dł. około 500 km, wys. do 1150 m; lasy modrzewiowe i świerkowe; złoża węgla kamiennego, złota i rud żelaza canadian słownik.
Informacje CUENCA:
Opis m. w pd. Ekwadorze, Andach, na wys. 2530 m; 291 tys. mieszk.; ośr. adm. prowincji Azuay; przem. gumowy, włókienniczy, odzieżowy; zabytkowe budowle canadian znaczenie.

Czym jest CANADIAN znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: