Czy przydatne?

Definicja Uderzeniowa Fala

Co oznacza FALA UDERZENIOWA: czynnik rażący wybuchu. Rozprzestrzenia się z prędkością naddźwiękową, malejącą aż do zaniku. Za czołem fali rozchodzącej się we wszystkich kierunkach podąża strefa sprężenia o ciśnieniu większym od atmosferycznego, a za nią strefa rozrzedzenia o ciśnieniu mniejszym od ciśnienia atmosferycznego

ZNACZENIE FILAR:
Co oznacza pionowa podpora wszelkich konstrukcji budowlanych, na przykład mostów, sklepień itp fala uderzeniowa co to jest.
ZNACZENIE FUNDAMENT:
Co oznacza zagłębiona w ziemi część murów budynku przenosząca obciążenie bezpośrednio na grunt fala uderzeniowa definicja.
ZNACZENIE FILM OLEJOWY:
Co oznacza warstwa oleju pokrywająca powierzchnię wody, zazwyczaj o grubości od kilku do kilkunastu milimetrów fala uderzeniowa co znaczy.
ZNACZENIE FALA PODMUCHU:
Co oznacza silnie sprężonego powietrza, rozprzestrzeniający się z olbrzymią prędkością we wszystkich kierunkach od środka wybuchu na przykład jądrowego. Za czołem fali występuje strefa powietrza o ciśnieniu fala uderzeniowa słownik.
ZNACZENIE FAZA POŻARU:
Co oznacza faza (stadium) pożaru charakteryzujący się pewnymi stanami następującymi po sobie fala uderzeniowa znaczenie.

Czym jest FALA UDERZENIOWA znaczenie w Słownik definicji F .

  • Dodano:
  • Autor: