Czy przydatne?

Co to jest Autobiograficzna Powieść

Co oznacza POWIEŚĆ AUTOBIOGRAFICZNA: odmiana powieści, której fabuła oparta jest na autentycznych wydarzeniach z życia bohatera, wzbogacona elementami fikcji lit., wydarzeniami, sytuacjami wykreowanymi poprzez wyobraźnię autora, pełniącego zwykle funkcję narratora; p.a. są między innymi M. Wańkowicza Szczenięce lata, trylogia L. Tołstoja: Dzieciństwo, Lata chłopięce, Młodość

Czym jest powieść autobiograficzna znaczenie w Słownik pisownia P .

Wyraz Poezja Ulotna:
Co znaczy popularyzowane w obiegu nieoficjalnym, regularnie anonimowo, w formie ulotek, druczków, pisemek, będące reakcją na aktualne wydarzenia polit. w państwie (na przykład Z. Herberta Bezradność, 1996, o powieść autobiograficzna.
Wyraz Przysłowie:
Co znaczy językoznawczego zdanie proste albo złożone, regularnie w formie wierszowanej, na przykład Co nagle to po diable, Kropla drąży skałę. Z punktu widzenia literaturoznawstwa p. jest najkrótszym utworem powieść autobiograficzna.
Wyraz Przyimek:
Co znaczy mowy, funkcjonalnie niesamodzielny słowo, występuje przeważnie z rzeczownikami i zaimkami rzeczownymi tworząc z nimi w zdaniu ustalenia (dopełnienia, okoliczniki, przydawki), oznaczając relacje powieść autobiograficzna.
Wyraz Piasecki Sergiusz:
Co znaczy 1945 r. na emigracji wAnglii, współpracownik londyńskich informacje . Debiutował autobiograficzną powieścią awanturniczo-sensacyjną Kochanek Ogromnej Niedźwiedzicy (1937) oprzemytnikach ipolsko powieść autobiograficzna.
Wyraz Pynchon Thomas:
Co znaczy z czołowych artystów postmodernizmu. Jego proza jest eksperymentalną mieszanką realizmu i fantastyki, wiele w niej mistyfikacji lit. i parodii. Zamierzeniem autora jest odtworzenie chaosu i absurdu powieść autobiograficzna.