Czy przydatne?

Definicja Springfield

Gdzie jest SPRINGFIELD m. w stanach zjednoczonych ameryki (Ohio), nad rz. Mad; 64 tys. mieszk.; przem. lotniczy, samochodowy, metalowy, elektrotechniczny
Informacje SAKARYA:
Opis rz. w pn. Turcji; dł. 824 km; wypływa na Wyż. Anatolijskiej; uchodzi do M. Czarnego; przepływa poprzez m. Adapazari springfield co znaczy.
Informacje SANOCKO-TURCZAŃSKIE, GÓRY SANOCKO-TURCZAŃSKIE:
Opis Beskidzie Wsch., w Polsce i na Ukrainie, pomiędzy dolinami Sanu i Stryja; po stronie polskiej znajdują się G. Słonne i pasmo Żukowa; zapory wodne na sanie; ośrodki turystyczno-wypoczynkowe; gł. m springfield krzyżówka.
Informacje SZOLNOK:
Opis m. w środk. Węgrzech, nad Cisą; 82 tys. mieszk.; port rzeczny; przem. chemiczny, meblarski, celulozowo-papierniczy, cukrowniczy; uzdrowisko ze źródłami mineralnymi; w pobliżu wydobycie gazu ziemnego springfield co to jest.
Informacje SON-KUL:
Opis jez. w Kirgistanie, w Tien-szanie, na wys. 3061 m; 275 km2, głęb. do 22 m; zamarza na około 8 miesięcy; wypływa rz. Son-kul springfield słownik.
Informacje SAKSONIA-ANHALT:
Opis państwo związkowy w środk. części Niemiec; 20,4 tys. km2, 2,5 mln mieszk.; stol. - Magdeburg; gł. rz.: Łaba i Soława; Saskie Zagłębie Węgla Brunatnego; turystyka; uprawa zbóż, buraków cukrowych springfield czym jest.

Czym jest SPRINGFIELD znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: