Czy przydatne?

Definicja Cholet

Gdzie jest CHOLET m. w zach. Francji (Maine-et Loire), nad rz. Moine; 55 tys. mieszk.; przem. urządzeń energetycznych i hydraulicznych
Informacje CORCOVADO:
Opis zat. O. Spokojnego, u wybrzeża Chile, oddzielona wyspami Chiloé i Chonos; głęb. do 138 m; na wsch. brzegu wulkan Corcovado (wys. 2300 m cholet co znaczy.
Informacje CZAD:
Opis jez. w środk. Afryce, na wys. 240 m, na pograniczu Czadu, Nigru, Nigerii i Kamerunu; pow. zmienna od 3-25 tys. km2, głęb. do 11 m; uchodzą rz.: Szari i Komadugu Yobe; wydobycie soli kamiennej i cholet krzyżówka.
Informacje CHARKÓW:
Opis Ukrainie, przy połączeniu rzek Łopań, Charków i Udy; 1,4 mln mieszk.; port lotniczy; metro; różnorodny przem.; międzynarodowe targi przem. obronnego; sobory: Pokrowski i Uspienski; prawa miejskie cholet co to jest.
Informacje CARLETONVILLE:
Opis m. w pn.-wsch. części Rep. Pd. Afryki (Gauteng); 110 tys. mieszk.; przem. spożywczy; ośr. wydobycia złota i uranu; 2 największe kopalnie złota w państwie cholet słownik.
Informacje COLIMA:
Opis m. w pd.-zach. Meksyku; 128 tys. mieszk.; stol. stanu Colima; przem. włókienniczy, spożywczy; ośr. turystyczny cholet czym jest.

Czym jest CHOLET znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: