Czy przydatne?

Definicja Kinetyczne Spalanie

Co oznacza SPALANIE KINETYCZNE: reakcja łączenia substancji palnej z tlenem, przy której czas spalania zależy tylko od szybkości reakcji chemicznej pomiędzy tlenem a ciałem palnym

ZNACZENIE ŚWIETLIK:
Co oznacza oszklony otwór w suficie albo dachu, dający się otwierać i zamykać, mający na celu oświetlenie pomieszczenia światłem dziennym spalanie kinetyczne co znaczy.
ZNACZENIE SAMORATOWANIE:
Co oznacza ratowanie siebie z wyższych kondygnacji dzięki linki strażackiej i zatrzaśnika spalanie kinetyczne krzyżówka.
ZNACZENIE STANOWISKO GAŚNICZE ODKRYTE:
Co oznacza stanowisko bojowe na którym raownik pracuje bez przesłon i narażony jest na niebezpieczeństwo działania zjawisk towarzyszących spalaniu albo innego zdarzenia spalanie kinetyczne co to jest.
ZNACZENIE SPALANIE DYFUZYJNE:
Co oznacza reakcja łączenia substancji palnej z tlenem, która zależy tylko od czasu koniecznego dla zaistnienia fizycznego kontaktu tlenu z ciałem palnym spalanie kinetyczne słownik.
ZNACZENIE SPALANIE CAŁKOWITE:
Co oznacza reakcja łączenia substancji palnej z tlenem, w trakcie której produkty nie ulegają dlszemu spalaniu. Wytworem całkowitego spalania jest dwutlenek węgla spalanie kinetyczne czym jest.

Czym jest SPALANIE KINETYCZNE znaczenie w Słownik definicji S .

  • Dodano:
  • Autor: