Czy przydatne?

Definicja Kalkulacja

Co oznacza KALKULACJA: obliczanie szans; przemyśliwanie, planowanie, rozważanie dotyczące ustalania potrzebnych sił i środków do przeprowadzania efektywnych działań bojowych

ZNACZENIE KARY DYSCYPLINARNE:
Co oznacza środki dyscyplinujące, jak: nagana, pozbawienie możliwości awansowania na moment do dwóch lat, wyznaczenie na niższe stanowisko służbowe, obniżenie stopnia pożarniczego i wydalenie ze służby kalkulacja co znaczy.
ZNACZENIE KOALESCENCJA:
Co oznacza wody z rozproszonego w niej oleju, polegająca na wymuszaniu łączenia się małych kropelek w większe skupiska, w wyniku wzajemnych zderzeń w okresie przepływu poprzez mikrokanały filtra kalkulacja krzyżówka.
ZNACZENIE KAUSZA:
Co oznacza chomątko, metalowy ochraniacz pętli na końcu linki strażackiej zapobiegający jej przecieraniu się kalkulacja co to jest.
ZNACZENIE KIEROWANIE INTERWENCYJNE:
Co oznacza strefie zagrożenia albo bezpośrednich działań ratowniczych, gdzie istnieje zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi i mienia i środowiska albo prawdopodobieństwo jego wystąpienia, w celu likwidacji albo kalkulacja słownik.
ZNACZENIE KOTEW:
Co oznacza pręt stalowy wykorzystywany do wzmocnienia połączeń konstrukcyjnych przedmiotów budowlanych kalkulacja czym jest.

Czym jest KALKULACJA znaczenie w Słownik definicji K .

  • Dodano:
  • Autor: