Czy przydatne?

Co to jest Offset

Co oznacza OFFSET: metoda druku płaskiego, zwykle wielobarwnego. Druk na płycie albo folii metalowej (na przykład aluminiowej) pokrytej światłoczułą substancją, na której sposobem kopiowania wytwarza się przedmioty drukujące iniedrukujące nakładane w dalszym ciągu wmaszynie rotacyjnej na papier; o. stosuje się do drukowania na papierze (na przykład gazety, książki, plakaty, mapy), na folii metalowej (na przykład wreklamie), na tworzywach, na blasze (na przykład wgrafice artystycznej)
Wyraz Obertyńska Beata, Pseud. Marta Rudzka:
Co znaczy do rodziny, która na trwałe zapisała się wdziejach kultury pol.: wnuczka W. Młodnickiej zd. Monn, narzeczonej przedwcześnie zmarłego malarza stworzenia styczniowego A. Grottgera i córka poetki Młodej offset co znaczy.
Wyraz Oksymoron, Antylogia:
Co znaczy oznaczeniu z pozoru sprzecznym zwłaściwościami przedmiotu, którego dotyczy, nadaje wypowiedzi sporą siłę ekspresji, na przykład wymowne milczenie, gorzka słodycz, pogodny smutek. Zabieg stylist offset krzyżówka.
Wyraz Orzeczenie:
Co znaczy podrzędna tylko wstosunku do podmiotu, zktórym łączy się zreguły wzwiązku zgody, znaczy czynność, stan, cecha tego, na co wskazuje podmiot; wzdaniu wfunkcji orzeczenia występuje przeważnie czasownik offset co to jest.
Wyraz Opałka Roman:
Co znaczy Wczasie okupacji wywieziony do Niemiec, po wojnie powrócił do państwie. W1965 zaczął własne ogromne dzieło Opisywanie świata, którego następne obrazy - detale zaplanował jako pracę na całe życie offset słownik.
Wyraz Osterwa Juliusz, Właśc. Julian Maluszek:
Co znaczy wychowawca aktorów, reformator teatru. Był już znanym aktorem intuicjonistą, ulubionym amantem i aktorem komediowym ze dużym doświadczeniem aktorskim i po próbach reżyserii (Wesele, 1915), kiedy w offset czym jest.

Czym jest offset znaczenie w Słownik pisownia O .

  • Dodano:
  • Autor: