Czy przydatne?

Co to jest Bibliografia

Co oznacza BIBLIOGRAFIA: 1) tematyka edukacji o książce; 2) lista książek, czasopism, druków, dokumentów i wybranych artykułów uporządkowany alfabetycznie, niekiedy chronologicznie albo merytorycznie, gdzie każda zamieszczona pozycja opatrzona jest opisem. B. jest niezbędnym elementem wszelkich opracowań nauk., których autor korzystał z wielu innych źródeł. Zobacz opis bibliograficzny

Czym jest bibliografia znaczenie w Słownik pisownia B .

Wyraz Buck Pearl:
Co znaczy nowelistka amer., laureatka Nagrody Nobla (1938). Rodzice B. prowadzili działalność misyjną w Chinach, tam także spędziła połowę życia. Na stałe w stanach zjednoczonych ameryki zamieszkała w 1934 bibliografia.
Wyraz Bradbury Ray:
Co znaczy powieściopisarz, klasyk science fiction. Akcja powieści 451 Fahrenheita (1957) rozgrywa się w świecie, gdzie posiadanie i czytanie książek są surowo zabronione, z kolei cykl tematycznie powiązanych bibliografia.
Wyraz Bread And Puppet Theatre:
Co znaczy i Lalki zał. w 1961 r. w Nowym Jorku poprzez niem. plastyka i reżysera P. Schumanna. W pierwszym okresie Schumann tworzył widowiska uliczne na kanwie obecnych wydarzeń polit. i społ. (na przykład bibliografia.
Wyraz Błąd Stylistyczny:
Co znaczy użytego środka jęz. do całości wypowiedzi z racji na jej treść albo formę, zalicza się do nich wieloznaczność sformułowań i wielosłowność, na przykład Adam Mickiewicz został zesłany do Rosji za bibliografia.
Wyraz Buńuel Luis:
Co znaczy filmowy tworzący raczej w Meksyku i we Francji. W latach 1928 i 1930 zrealizował (wg scenariusza S. Dalego) dwa filmy - manifesty surrealizmu w sztuce filmowej: Psa andaluzyjskiego i Złoty Wiek. Po bibliografia.