Czy przydatne?

Co to jest Asylabizm

Co oznacza ASYLABIZM: zróżnicowana liczba sylab w wersach; występuje raczej w formach nienumerycznych, na przykład wierszach wolnych, tonicznych. Zobacz mechanizm wersyfikacji

Czym jest asylabizm znaczenie w Słownik pisownia A .

Wyraz Aneks:
Co znaczy książki związany mniej albo bardziej ściśle z jej zawartością, regularnie nieobjęty ogólną paginacją, użytkowany przeważnie w monografiach lit., na przykład w książkach z serii A to Polska właśnie asylabizm.
Wyraz Abelard Pierre:
Co znaczy pisarz i filozof; odrzucał wiarę w autorytety na rzecz rozumu, rozważał zagadnienia etyki i dogmatyki. Interesująca jest jego korespondencja zarówno o kwestiach teol., jak i własnej biografii; listy asylabizm.
Wyraz Alegoria:
Co znaczy albo rozbudowany zespół motywów (postać, wydarzenie, fabuła) w utworze lit. i dziele plastycznym, który poza znaczeniem dosłownym ma nadbudowane inne, ukryte, ważne dla interpretacji tego dzieła. A asylabizm.
Wyraz Akademia Ruchu:
Co znaczy wizualnej, gestu i ruchu zał. w 1973, w warszawskim środowisku studenckim poprzez W. Krukowskiego. Początkowo powstawały akcje opierające na wpisywaniu się twórców w codzienność miejską i zaznaczanie asylabizm.
Wyraz Anouilh Jean:
Co znaczy Odsłania niekorzystne strony ludzkiej egzystencji aktualizując tematy antyczne (Eurydyka, Antygona, Medea). W pisarstwie A. dominuje kilka stałych motywów: klęska miłości, zwątpienie w sposobność asylabizm.