Czy przydatne?

Definicja Ume

Gdzie jest UME? m. w pn. Szwecji, nad rz. Ume; 71 tys. mieszk.; port handlowy i lotniczy; przem. maszynowy, meblarski, papierniczy
Informacje Ustroń:
Opis XVIII wieku naprawdę był ustronnym, cichym miejscem, zagubioną pośród beskidzkich lasów osadą rolników i drwali. Wszystko zmieniło się za sprawą Habsburgów, którzy po przejęciu Księstwa Cieszyńskiego ume? co znaczy.
Informacje URUBAMBA:
Opis Vilcanota; rz. w Peru; dł. 725 km; wypływa w Andach Środk.; w połączeniu z rz. Apurimac tworzy rz. Ukajali; liczne progi i wodospady; elektrownie wodne; wzdłuż górnego i środk. biegu ruiny miast ume? krzyżówka.
Informacje UMM AR-RABIJA, WADI UMM AR-RABIJA:
Opis rz. w Maroku; dł. 556 km; wypływa w Atlasie Średnim; uchodzi do M. Atlantyckiego; elektrownie wodne ume? co to jest.
Informacje UKAJALI:
Opis źródeł Apurimac 2738 km; jedna ze źródłowych rzek Amazonki; powstaje z połączenia rzek: Urubamba i Apurimac; gł. dopływ pr. Tapiche, l. - Pachitea; w górnym biegu liczne progi; żeglowna; przepływa ume? słownik.
Informacje UŞAK:
Opis m. w zach. Turcji; 149 tys. mieszk.; ośr. adm. ilu Usak; przem. włókienniczy, cukrowniczy; ośr. wyrobu dywanów ume? czym jest.

Czym jest UME znaczenie w Słownik geografia U .

  • Dodano:
  • Autor: