Czy przydatne?

Definicja Coldfield Sutton

Gdzie jest SUTTON COLDFIELD m. w W. Brytanii (Anglia), na terytorium metropolitalnym West Midlans; 109 tys. mieszk.; przem. lekki
Informacje SAKAI:
Opis m. w Japonii, na wyspie Honsiu, w zespole miejskim Osaki, nad Wewnętrznym M. Japońskim; 795 tys. mieszk.; port handlowy; przem. stoczniowy, petrochemiczny, chemiczny, hutniczy sutton coldfield co znaczy.
Informacje SAINT JOHN´S:
Opis m. w Kanadzie, nad O. Atlantyckim; 123 tys. mieszk.; stol. prowincji Nowa Funlandia; port handlowy i rybacki; przem. stoczniowy, maszynowy, elektrotechniczny, rybny sutton coldfield krzyżówka.
Informacje SUTHERLAND:
Opis wodospad w Nowej Zelandii, w parku narodowym Fiordland (Wyspa Południowa), na rzece Arthur; jeden z najwyższych wodospadów świata; wys. 580 m sutton coldfield co to jest.
Informacje SAARA:
Opis fr. Sarre, niem. Saar; rz. we Francji i Niemczech; dł. 246 km; źródła w Wogezach; pr. dopływ Mozeli; połączona z Kanałem Marna-Ren; przepływa poprzez Zagłębie Saary i m. Saarbrücken sutton coldfield słownik.
Informacje SEMMERING:
Opis przełęcz w Alpach Wsch., w Austrii; wys. 985 m; oddziela Alpy Dolnoaustriackie od Alp Styryjskich; przebiega szosa prowadząca z Wiednia do Włoch sutton coldfield czym jest.

Czym jest SUTTON COLDFIELD znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: