Czy przydatne?

Definicja Stor

Gdzie jest STOR jez. w środk. Szwecji, na wys. 292 m; 456 km2, głęb. do 74 m; liczne wyspy; przepływa rz. Indals; nad jeziorem m. Sandviken
Informacje STEPANAKERT:
Opis do 1923 Chankendy; m. w pd.-zach. Azerbejdżanie, w dolinie Karkarczaju; 65 tys. mieszk.; stol. Górskiego Karabachu; przem. jedwabniczy, spożywczy; prawa miejskie 1923 stor co znaczy.
Informacje SZKODERSKIE, JEZIORO SZKODERSKIE:
Opis największe jez. na Płw. Bałkańskim, w Albanii i Serbii i Czarnogórze, na wys. 4,5 m; 368 km2, głęb. do 44 m; uchodzi kilka rzek; odpływ poprzez rz. Buna (gł. ramię ujściowe Drinu) do M. Adriatyckiego stor krzyżówka.
Informacje SALAMANCA:
Opis m. w środk. Meksyku (Guanajuato), nad rz. Lerma; 141 tys. mieszk.; przem. chemiczny, rafineryjny, bawełniany, spożywczy stor co to jest.
Informacje SUNTAR-CHAJATA:
Opis pasmo górskie w Rosji; pd.-wsch. odgałęzienie G. Wierchojańskich; dł. 450 km, wys. do 2959 m; tundra górska stor słownik.
Informacje SEKWANA:
Opis Seine; rz. w pn. Francji, w Basenie Paryskim; dł. 776 km; uchodzi do cieśn. La Manche; źródła na wyż. Langres; gł. dopływy pr.: Aube, Marna, Oise, l. - Yonne; przepływa poprzez Paryż, przy ujściu Hawr stor czym jest.

Czym jest STOR znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: