Czy przydatne?

Definicja Solihull

Gdzie jest SOLIHULL m. w W. Brytanii (Anglia), na obszarze metropolitarnym West Midlands; 95 tys. mieszk.; przem. samochodowy (Rover); zabytkowe budowle
Informacje SANTA CRUZ DE LA SIERRA:
Opis na pogórzu Andów, na wys. 440 m; 1,2 mln mieszk.; port lotniczy; przem. rafineryjny, bawełniany, spożywczy; zabytkowe budowle z okresu kolonialnego; na terytorium uprawa bawełny, trzciny cukrowej solihull co znaczy.
Informacje Świnoujście:
Opis Polsce położone na 'wyspach: dwóch większych - Uznam i Wolin - i wielu mniejszych, w sumie ok. 44. Na przełomie XIX i XX wieku odkryto tu bogate źródła solankowe i złoża borowinowe, dzięki czemu solihull krzyżówka.
Informacje SAKAI:
Opis m. w Japonii, na wyspie Honsiu, w zespole miejskim Osaki, nad Wewnętrznym M. Japońskim; 795 tys. mieszk.; port handlowy; przem. stoczniowy, petrochemiczny, chemiczny, hutniczy solihull co to jest.
Informacje SZANGHAJ:
Opis w pobliżu ujścia Jangcy do M. Wschodniochińskiego; 13,3 mln mieszk.; port handlowy; różnorodny przem.; krajowe centrum handlowo-finansowe; wydzielona specjalna strefa ekonomiczna Pudong; Świątynia solihull słownik.
Informacje SAN JUAN:
Opis m. w zach. Argentynie, na wys. 647 m, nad rz. San Juan; 460 tys. mieszk.; stol. stanu San Juan; przem. cementowy, włókienniczy, odzieżowy, winiarski; na terytorium uprawa winorośli solihull czym jest.

Czym jest SOLIHULL znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: