Czy przydatne?

Definicja Sokodé

Gdzie jest SOKODÉ m. w środk. Togo; 87 tys. mieszk.; lotnisko; przem. spożywczy; na terytorium uprawa orzeszków ziemnych
Informacje SAGUA LA GRANDE:
Opis m. w środk. Kubie, nad rz. Sagua la Grande; 62 tys. mieszk.; przem. maszynowy, elektrotechniczny, tytoniowy, cukrowniczy; na terytorium uprawa trzciny cukrowej sokodé co znaczy.
Informacje Świnoujście:
Opis Polsce położone na 'wyspach: dwóch większych - Uznam i Wolin - i wielu mniejszych, w sumie ok. 44. Na przełomie XIX i XX wieku odkryto tu bogate źródła solankowe i złoża borowinowe, dzięki czemu sokodé krzyżówka.
Informacje SPRINGS:
Opis części Rep. Pd. Afryki (Gauteng), na wys. 1627 m; w okręgu górniczym Witwatersrand; 217 tys. mieszk.; przem. metalowy, maszynowy, elektrotechniczny, hutnictwo miedzi, niklu; szlifiernie diamentów sokodé co to jest.
Informacje Stargard Szczeciński:
Opis fascynujące zabytki. Jak sporo miast pomorskich, w okresie ostatniej wojny zostało strasznie okaleczone (ok. 70% zniszczeń!) - w tym kontekście to, co nie uległo zagładzie, przypomina skalę strat i sokodé słownik.
Informacje S?O GONÇALO:
Opis m. w pd.-wsch. Brazylii (stan Rio de Janeiro); 962 tys. mieszk.; przem. metalowy, cementowy, chemiczny sokodé czym jest.

Czym jest SOKODÉ znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: