Czy przydatne?

Definicja Simcoe

Gdzie jest SIMCOE jez. w Kanadzie (Ontario), na wys. 219 m; 1900 km2; połączone z jez. Huron; nad jez. leży m. Orillia i liczne ośrodki turystyczno-wypoczynkowe
Informacje SOBRAL:
Opis m. w pn.-wsch. Brazylii (Ceará), nad rz. Acarau; 153 tys. mieszk.; przem. bawełniany; na terytorium uprawa bawełny simcoe co znaczy.
Informacje SAMOSZ:
Opis rum. Somes, węg. Szamos; rz. w Rumunii i na Węgrzech; dł. 435 m; l. dopływ Cisy; powstaje z połączenia Samoszu W. (źródła w G. Rodniańskich) i Samoszu Małego (źródła w Masywie Bihorskim simcoe krzyżówka.
Informacje SAFAKIS:
Opis nad zat. Mała Syrta (M. Śródziemne); 272 tys. mieszk.; ośr. adm. ilu Safakis; port morski i lotniczy; przem. chemiczny, lekki, drzewny, spożywczy; rzemiosło; ośr. turystyczny; zabytkowe budowle simcoe co to jest.
Informacje SAINT-MALO:
Opis Francji (Bretania), przy ujściu rz. Rance do cieśn. La Manche; 53 tys. mieszk.; port handlowy, rybacki i pasażerski; elektrownia pływowa o mocy 240 MW; kąpielisko morskie i ośr. turystyczny simcoe słownik.
Informacje SAINT-QUENTIN:
Opis Pikardia), nad Sommą, w departamencie Aisne; 58 tys. mieszk.; przem. elektrotechniczny, chemiczny, włókienniczy; 1557 klęska wojsk francuskich w bitwie z wojskami hiszpańsko-niderlandzkimi simcoe czym jest.

Czym jest SIMCOE znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: