Czy przydatne?

Definicja Sound Scoresby

Gdzie jest SCORESBY SOUND Kangertittivag; zat. M. Grenlandzkiego (fiord wcinający się we wsch. wybrzeże Grenlandii; dł. 280 km, szer. u wejścia 31 km, głęb. do około 500 m; wyspa Milne Land; port Ittoqqortoormiit
Informacje SANTA CLARA:
Opis m. w środk. Kubie; 254 tys. mieszk.; przem. maszynowy, elektrotechniczny, skórzany, tytoniowy; ośr. turystyczny; zabytkowe budowle z okresu kolonialnego scoresby sound co znaczy.
Informacje SANDAKAN:
Opis m. w Malezji (Sabah), na pn.-wsch. wybrzeżu Borneo, nad morzem Sulu; 309 tys. mieszk.; port morski; przem. metalowy, włókienniczy, poligraficzny, drzewny, spożywczy; ośr. turystyczny scoresby sound krzyżówka.
Informacje SALANG:
Opis przełęcz w Hindukuszu, w Afganistanie, na pn. od Kabulu; wys. 3658 m; pod przełęczą tunel drogowy o dł. 2,7 km scoresby sound co to jest.
Informacje STOBRAWA:
Opis rz. w woj. opolskim; pr. dopływ środk. Odry; dł. 78 km; przepływa poprzez Kluczbork, Olesno scoresby sound słownik.
Informacje SYR-DARIA:
Opis rz. w Uzbekistanie, Tadżykistanie i Kazachstanie; powstaje z połączenia Narynu i Kara-darii, w Kotlinie Fergańskiej; dł. 2212 km, z Narynem - 3019 km; uchodzi okresowo do Jez. Aralskiego; używana do scoresby sound czym jest.

Czym jest SCORESBY SOUND znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: