Czy przydatne?

Definicja Juan San

Gdzie jest SAN JUAN San Juan de la Maguana; m. w zach. Dominikanie, nad rz. Vague del Sur; 76 tys. mieszk.; stol. prowincji Maguana; port lotniczy; przem. odzieżowy, spożywczy; zał. 1503; ośr. turystyczny; na terytorium uprawa ryżu, kawowca
Informacje SZALIF, ASZ-SZALIF:
Opis 1962-1981 A-lAsnam; m. w pn. Algierii, nad rz. Wadi asz-Szalif; 155 tys. mieszk.; przem. włókienniczy, skórzany, spożywczy; trzęsienia ziemi w 1954 i 1980 san juan co znaczy.
Informacje SACRAMENTO:
Opis rz. w zach. części USA (Kalifornia); dł. 640 km; wypływa w górach Klamath; uchodzi wspólnym ujściem z rz. San Joaquin do zat. San Francisco; zbiorniki retencyjne san juan krzyżówka.
Informacje SASKO-ŁUŻYCKIE, NIZINY SASKO-ŁUŻYCKIE:
Opis region Niżu Środkowoeuropejskiego w pd.-zach. Polsce i pd.-wsch. Niemczech, w dorzeczu Łaby i częściowo Odry; liczne rz san juan co to jest.
Informacje SALINAS GRANDES:
Opis słone błota w pn.-zach. Argentynie, na przedgórzu Andów, na wys. 170 m; około 8,5 tys. km2; złoża soli potasowych i kamiennej san juan słownik.
Informacje SZWAJCARIA KASZUBSKA:
Opis Trójmiasta mogą mówić o szczęściu – nie dość, Iż ich piękne miasta są położone nad bałtycką zatoką, cały rok można więc tu używać z dobrodziejstw morskiego klimatu, to jeszcze w niewielkiej san juan czym jest.

Czym jest SAN JUAN znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: