Czy przydatne?

Definicja Martin Saint

Gdzie jest SAINT-MARTIN wyspa w Ameryce Środk., w Małych Antylach, na M. Karaibskim; 86 km2, 80 tys. mieszk.; część zach. należy do Gwadelupy (departament zamorski Francji), część wsch. - do Antyli Holenderskich
Informacje SOUTHAMPTON:
Opis m. w W. Brytanii (Anglia), nad cieśn. La Manche; 212 tys. mieszk.; port handlowy i pasażerski; przem. stoczniowy, lotniczy, samochodowy, elektrotechniczny, rafineryjny saint-martin co znaczy.
Informacje SANDOMIERZ:
Opis niezwykłego miasta wielokrotnie oddawano pędzlem, piórem, fotografowano, filmowano. Stefan Żeromski przyrównał Sandomierz do gniazda uwitego na wysokim brzegu Wisły wśród zielonych wzgórz saint-martin krzyżówka.
Informacje Szczyrzyc:
Opis pierwszej kolejności z założonego w 1234 roku opactwa cystersów. Klasztor został ufundowany poprzez wojewodę krakowskiego, Teodora z Ruszczy, który zaprosił tu mnichów z Ludźmierza. Dlaczego saint-martin co to jest.
Informacje SCHWYZ:
Opis kanton w środk. Szwajcarii, w Alpach Glarneńskich; 908 km2, 136 tys. mieszk.; stol. - Schwyz; liczne jeziora; obszar turystyczno-wypoczynkowy i sportów zimowych saint-martin słownik.
Informacje SANOCKO-TURCZAŃSKIE, GÓRY SANOCKO-TURCZAŃSKIE:
Opis Beskidzie Wsch., w Polsce i na Ukrainie, pomiędzy dolinami Sanu i Stryja; po stronie polskiej znajdują się G. Słonne i pasmo Żukowa; zapory wodne na sanie; ośrodki turystyczno-wypoczynkowe; gł. m saint-martin czym jest.

Czym jest SAINT-MARTIN znaczenie w Słownik geografia S .

  • Dodano:
  • Autor: