Czy przydatne?

Definicja Nogales

Gdzie jest NOGALES m. w pn.-zach. Meksyku (Sonora), w pobliżu granicy z USA; 174 tys. mieszk.; przem. metalowy, odzieżowy, drzewny, spożywczy; ośr. turystyczny; wydobycie grafitu, rud manganu, antymonu
Informacje NAZILLI:
Opis m. w pd.-zach. Turcji, w ilu Aydin, w dolinie rz. Menderes; 118 tys. mieszk.; przem. włókienniczy, tytoniowy, spożywczy; na terytorium uprawa tytoniu, bawełny, figowców nogales co znaczy.
Informacje NGORING HU:
Opis Oring-nur; jez. w Chinach, na Wyż. Tybetańskiej, we wsch. części gór Kunlun, na wys. 4272 m; około 1200 km2, głęb. do 31 m; przepływa rz. Huang He nogales krzyżówka.
Informacje NEVIS:
Opis górzysta wyspa w archipelagu Małych Antyli, w basenie M. Karaibskiego, w kraju Saint Christopher i Nevis; 93 km2, 9,2 tys. mieszk.; wys. do 985 m; gł. m. i port Charlestown nogales co to jest.
Informacje NETTILLING:
Opis jez. w Kanadzie (Ziemia Baffina); 5542 km2; liczne wyspy; połączone rz. Amadjuak z jez. Amadjuak; odpływ poprzez rz. Koukdjuak do Basenu Foxe´a (O Arktyczny nogales słownik.
Informacje NEW ROCHELLE:
Opis m. w stanach zjednoczonych ameryki (stan Nowy Jork), w zespole Nowego Jorku, nad O. Atlantyckim; 73 tys. mieszk.; przem. elektrotechniczny, chemiczny, dokładny; ośr. wypoczynkowy nogales czym jest.

Czym jest NOGALES znaczenie w Słownik geografia N .

  • Dodano:
  • Autor: