Czy przydatne?

Definicja Trang Nha

Gdzie jest NHA TRANG m. w pd. Wietnamie, przy ujściu rz. Song Cai do M. Południowochińskiego; 273 tys. mieszk.; port handlowy i rybacki; przem. bawełniany, spożywczy; uzdrowisko; na terytorium uprawa bawełny i ryżu; instytut chorób tropikalnych
Informacje NAWARRA:
Opis kraina historyczna i prowincja w pn. Hiszpanii; 10,4 tys. km2, 597 tys. mieszk.; stol. - Pampeluna; uprawa zbóż, buraków cukrowych, winorośli; wydobycie soli potasowej i soli kamiennej nha trang co to jest.
Informacje NEW PROVIDENCE:
Opis wyspa na O. Atlantyckim, w archipelagu Bahamów, w składzie państwa Bahama; 155 km2, 182 tys. mieszk.; turystyka; uprawa bananów, ananasów, pomidorów; gł. m. i port Nassau nha trang definicja.
Informacje NADDNIEPRZAŃSKA, NIZINA NADDNIEPRZAŃSKA:
Opis region nizinny na Ukrainie, na l. brzegu Dniepru; wys. 50-160 m; obszar rolniczy; gł. m. Kijów nha trang co znaczy.
Informacje NASERA, JEZIORO NASERA:
Opis sztuczne jez. w pd. Egipcie, na Nilu, ponad Asuanu; obejmuje Ogromną Tamę (wys. 111 m, dł. 3,6 km); 5120 km2; elektrownia wodna o mocy 2100 MW nha trang słownik.
Informacje NADBRZEŻNA, NIZINA NADBRZEŻNA:
Opis region nizinny w pd.-wsch. części USA i wsch. Meksyku, pomiędzy płw. Cape Cod a płw. Jukatan; dł. 5200 km; dzieli się na Niz. Zatokową i Niz. Atlantycką nha trang znaczenie.

Czym jest NHA TRANG znaczenie w Słownik geografia N .

  • Dodano:
  • Autor: