Czy przydatne?

Definicja Desaguadero

Gdzie jest DESAGUADERO rz. w zach. Boliwii; dł. 320 km; wypływa z jez. Titicaca, na granicy Peru i Boliwii; uchodzi do jez. Poopó; używana do nawadniania
Informacje D¬WINA:
Opis Białorusi i Łotwie; dł. 1020 km; źródła na Wałdaju; uchodzi deltą do Zat. Ryskiej; gł. dopływy pr.: Dryssa, Ewikszta, l.: Mieża, Dzisna; przepływa poprzez Witebsk, Połock, Daugavpils, Rygę desaguadero co znaczy.
Informacje DEN HELDER:
Opis m. w Holandii (Holandia Pn.), nad M. Północnym; 60 tys. mieszk.; port handlowy, rybacki i wojenny; przem. stoczniowy desaguadero krzyżówka.
Informacje DOLOMITY:
Opis pasmo górskie w Alpach Wsch., we Włoszech; najwyższy szczyt Marmolada (wys. 3342); lasy mieszane; w wyższych partiach wieczne śniegi i lodowce; ośr. sportów zimowych Cortina d´Ampezzo desaguadero co to jest.
Informacje DINDIGAL:
Opis Dindikkal; m. w pd. Indiach (Tamilandu), w Ghatach Wsch.; 209 tys. mieszk.; przem. metalowy, chemiczny, tytoniowy desaguadero słownik.
Informacje DUNAÚJVÁROS:
Opis m. w środk. Węgrzech, nad Dunajem; 60 tys. mieszk.; port rzeczny; przem. chemiczny, odzieżowy, hutnictwo żelaza desaguadero czym jest.

Czym jest DESAGUADERO znaczenie w Słownik geografia D .

  • Dodano:
  • Autor: