Czy przydatne?

Definicja Blanca Costa

Gdzie jest COSTA BLANCA lagunowe wybrzeże M. Śródziemnego w pd.-wsch. Hiszpanii; dł. 430 km; obszar turystyczny; liczne kąpieliska morskie
Informacje CEUTA:
Opis hiszpańska enklawa na pn. wybrzeżu Maroka; obejmuje płw. połączony z lądem wąskim przesmykiem; 18,5 km2, 64 tys. mieszk.; od 1415 pierwsza posiadłość portugalska w Afryce, od 1580 hiszpańska costa blanca co to jest.
Informacje Cesarskie Kąpieliska:
Opis niemieckiej stronie wyspy Uznam znajduje się sporo atrakcyjnych kurortów. Jednym z w najwyższym stopniu znanych jest Heringsdorf z 3,5-kilometrową plażą i najpiękniejszą na niemieckim brzegu Bałtyku costa blanca definicja.
Informacje CHASKOWO:
Opis Bułgarii, u podnóża Rodop; 81 tys. mieszk.; ośr. adm. okręgu Chaskowo; port lotniczy; przem. maszynowy, odzieżowy; ośr. turystyczny; pozostałości średniow. twierdzy; uprawa tytoniu i bawełny costa blanca co znaczy.
Informacje CACHOEIRA DO SUL:
Opis m. w pd. Brazylii (Rio Grande do Sul), nad rz. Jacuí; 76 tys. mieszk.; przem. drzewny, spożywczy; na terytorium uprawa ryżu costa blanca słownik.
Informacje CUYUNI:
Opis rz. w Wenezueli i Gujanie; dł., 850 km; uchodzi estuarium do rz. Essequibo; źródła na Wyż. Gujańskiej; liczne wodospady; w dolinie rz. eksploatacja złota i diamentów costa blanca znaczenie.

Czym jest COSTA BLANCA znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: