Czy przydatne?

Definicja Nuur Chjargas

Gdzie jest CHJARGAS-NUUR Chirgis-nur; jez. bezodpływowe w zach. Mongolii, w kotlinie Ogromnych Jezior; około 1,4 tys. km2, głęb. do 80 m; woda zasolona
Informacje CHAJBER:
Opis przełęcz na granicy Pakistanu i Afganistanu, w górach Spin Ghar; wys. 1067 m; przejście graniczne; droga samochodowa z Kabulu do Peszawaru (Pakistan chjargas-nuur co znaczy.
Informacje CHAKASJA:
Opis autonomiczny) w Rosji, w górach Syberii Pd.; 61,9 tys. km2, 530 tys. mieszk.; przem. środków transportu, hutnictwo aluminium, drzewny, lekki, spożywczy; wydobycie węgla, rud żelaza, marmurów; uprawa chjargas-nuur krzyżówka.
Informacje CUERNAVACA:
Opis w Mesecie Centralnej; 344 tys. mieszk.; stol. stanu Morelos; przem. maszynowy, cementowy, spożywczy; ośr. turystyczny; zabytkowe budowle, między innymi kościół S. Francisco (XVI w chjargas-nuur co to jest.
Informacje CHANKA:
Opis jez. na granicy Rosji i Chin, na wys. 68 m; 4070 km2, głęb. do 10,6 m; wypływa rz. Sungacza; zamarza od listopada do kwietnia; kolonie licznych gatunków ptaków wodnych chjargas-nuur słownik.
Informacje CZEREMOSZ:
Opis rz. na Ukrainie; dł. 167 km; pr. dopływ Prutu; powstaje z połączenia Czarnego Czeremoszu (źródła w Karpatach Wsch.) i Białego Czeremoszu (źródła w Rumunii chjargas-nuur czym jest.

Czym jest CHJARGAS-NUUR znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: