Czy przydatne?

Definicja Chingola

Gdzie jest CHINGOLA m. w pn. Zambii, w Pasie Miedziowym, w pobliżu granicy z Demokratyczną Rep. Konga; 166 tys. mieszk.; przem. metalowy, chemiczny, elektrotechniczny; wydobycie rud miedzi (największa w Afryce kopalnia miedzi Nchanga)
Informacje CAMBRIDGE:
Opis m. w stanach zjednoczonych ameryki (Massachusetts), w zespole miejskim Bostonu; 103 tys. mieszk.; ośr. naukowy, Uniwersytet Harvarda; zabytkowe budowle chingola co to jest.
Informacje COLORADO:
Opis rz. w pd. Argentynie; dł. od źródeł Grande 1142 km; powstaje z połączenia rz. Grande i Barrancas; źródła w Andach Pd.; uchodzi do O. Atlantyckiego, w części żeglowna chingola definicja.
Informacje CERGY-PONTOISE:
Opis m. we Francji, w zespole miejskim Paryża, nad rz. Oise; zespół miejski 159 tys. mieszk.; ośr. adm. departamentu Val-d´Oise; przem. maszynowy, elektroniczny; turystyka chingola co znaczy.
Informacje COSTA DE LA LUZ:
Opis Wybrzeże Światła; nizinne i piaszczyste wybrzeże O. Atlantyckiego w pd.-zach. Hiszpanii (Andaluzja), pomiędzy Gibraltarem a ujściem Gwadiany; obszar turystyczny chingola słownik.
Informacje CLICHY:
Opis m. we Francji, w zespole miejskim Paryża, nad Sekwaną; 51 tys. mieszk.; port rzeczny; przem. urządzeń elektrycznych chingola znaczenie.

Czym jest CHINGOLA znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: