Czy przydatne?

Definicja Carletonville

Gdzie jest CARLETONVILLE m. w pn.-wsch. części Rep. Pd. Afryki (Gauteng); 110 tys. mieszk.; przem. spożywczy; ośr. wydobycia złota i uranu; 2 największe kopalnie złota w państwie
Informacje CIUDAD REAL:
Opis Hiszpanii (Kastylial-a Mancha), na wyż. La Mancha; 69 tys. mieszk.; ośr. adm. prowincji Ciudad Real; przem. ceramiczny, włókienniczy, materiałów budowlanych, spożywczy; towary z korka; na terytorium carletonville co to jest.
Informacje CAVA DEI TIRRENI:
Opis m. w pd. Włoszech (Kampania); 53 tys. mieszk.; ośr. przem. włókienniczego i tytoniowego; uzdrowisko klimatyczne carletonville definicja.
Informacje CALTANISSETTA:
Opis m. we Włoszech, w środk. części Sycylii; 61 tys. mieszk.; przem. chemiczny; ośr. regionu wydobycia siarki i soli potasowych; pałac Moncada (XVII w carletonville co znaczy.
Informacje CUERNAVACA:
Opis w Mesecie Centralnej; 344 tys. mieszk.; stol. stanu Morelos; przem. maszynowy, cementowy, spożywczy; ośr. turystyczny; zabytkowe budowle, między innymi kościół S. Francisco (XVI w carletonville słownik.
Informacje Czarny Staw Gąsienicowy:
Opis Stawu przeglądają się turnie Granatów, Kościelca i Koziego Wierchu. Gdy pomiędzy fale jednego z w najwyższym stopniu malowniczych stawów tatrzańskich zajrzy słońce, na powierzchni tworzą się tysiące carletonville znaczenie.

Czym jest CARLETONVILLE znaczenie w Słownik geografia C .

  • Dodano:
  • Autor: